Masáže

Kontakt

Masáž Dátá snéhan v Brně,
která uvolňuje napětí a bolestivé lokality.

Vyjádření klientů

Jako doklad mojí práce slouží následující seznam vyjádření klientů, pro které jsem prováděla Ájurvédskou masáž. Tato vyjádření jsou skutečná a v případě skutečného zájmu Vám mohu poskytnou konkrétní kontakty na níže uvedené klienty, abyste si mohli ověřit kvalitu mnou poskytovaných služeb.

Renata Schlesingerová , Ivančice

Milá paní Petro, jsem vděčná "náhodě", že mě přivedla k ájurvédským masážím, které děláte. Dodnes vzpomínám na první masáž, kdy jsem měla pocit, že mé tělo je snad natahováno na skřipec, ale poté přišlo úžasné uvolnění celého těla a mysli. Masáž hlavy bych doporučila každému na odstranění každodenního stresu. Oceňuji Váš celistvý přístup ke klientovi, včetně poradenství ve výživě. Mívala jsem nad ránem astmatické záchvaty. Nyní se snažím dodržovat vaše doporučení (každý den cvičit, úprava jídelníčku) a potíže zmizely. Přeji hodně stejně spokojených klientů.

Zdeňka Vítková, Brno Bohunice

Paní Petra je ochotná s příjemným přístupem k práci. Byla jsem plná očekávání a nezklamala jsem se. Během masáže s podmanivým hudebním doprovodem jsem dosáhla naprostého uvolnění, zvláště masáží hlavy. Zároveň paní Petra poradila jak se může odstranit určitý problém např. vhodnou polohou těla, automasáží či úpravou stravy atd. Druhý den jsem pak cítila bolest svalů. Asi po dvou dnech tato "rozlámanost" vyprchala a zůstal jen příjemný pocit.

Diana Peterková, Líšeň, Brno

Vzhledem k tomu, že již od dospívajících let trpím bolestmi zad a mám problémy s krční páteří a silnou bolestí hlavy, relaxační masáže mi nepomáhají. Dátá snéhan masáž od paní Šebkové, je pro mne ideální na uvolnění zad a pomáhá mi od bolesti. Při masáži se mi líbí, že je nutné spolupracovat s masérkou, ne jen pasivně ležet. Také se zde dozvím jak cvičit a co můžu udělat sama doma. I když je masáž někdy trochu bolestivá, ihned po masáži přichází úleva a většinou to při masáži bolí na místě tam, kde je nějaký problém. Například jsem pravačka a proto mám pravou stranu zad obvykle stuhlejší. Dátá snéhan masáž doporučuji každému, komu relaxační ani jiné masáže nepomáhají.

Soňa a Jan Šafářovi, Hradec Králové

Ajurvédské masáže pro nás s manželem byly první setkání s touto medicínou. Musím říct, že po porodu, kdy jsem měla potíže se zády a hlavně s kyčlema mi to ohromě pomohlo a hlavně se mi ulevilo i na duši. Masáž není žádná rychlovka a člověk si u toho (při pominutí té trochy bolesti při masáži) i příjemně zarelaxuje. Vypne hlavu a oddává se jen slastným pocitům. Manžel měl dlouhodobé potíže s bolestí ramene, především při sportu, ale ty se pak už přenášely i do běžného života a usínání na pravém rameni pro něj nebylo už vůbec možné. Rada lékaře, ať přestane sportovat mu rozhodně nepřišla rozumná. Po pár masážích u paní Šebkové, se bolest značně zmenšila. Při sportu sice rameno cítí, ale rozhodně už může klidně spát jak si umane. Manžel s oblibou po masáži říká: "Je to rasovina, ale příjemná". Oba nás mrzí, že nemůžeme využívat těchto služeb častěji, protože do Brna zajíždíme jen občas, ale rozhodně při každé možné příležitosti si nenecháme tuto možnost využití masáží uniknout. Děkujeme a těšíme se na další příležitost.

Lucie Konečná, Hoštice u Litenčic

Paní Šebková je naprostá profesionálka. Někomu se může zdát cena za její masáže vysoká, ale podle mě odpovídá kvalitě nabízených služeb. Nejen, že Vás tato velice příjemná a usměvavá paní výborně namasíruje, ale ještě Vám poradí, jak nenásilně upravit svoji životosprávu k vašemu lepšímu zdraví. Vřele doporučuji všem, již pro její nekonvenční a individualistický přístup ke každému člověku.

Radka Sedláková, Útěchov

K ájurvédě mě přivedlo náhodné setkání s paní Petrou. Měla jsem špatné zažívání už od mládí. Úpravou jídelníčku a účastí na masážích se vše srovnalo tak, že se cítím velmi dobře po těle i po duši. Překvapilo mě, že ájurvédská strava je navíc tak chutná a hlavně je z čerstvých surovin. Doporučuji všem co se chtějí dobře cítit, ale i dobře vypadat.